Zaregistrujte se a získejte zvýhodněné ceny našeho zboží!

INN Supravit Multi-vitamín 120 tabs

INN Supplements SupraVit obsahuje ve vodě rozpustné vitamíny B ovlivňující množství fyziologických procesů.
Skladem
Kód: 1549631175996
Značka: INN Supplements
399 Kč 356,25 Kč bez DPH
Kategorie: Vitamíny a doplňky
Typ: Vitamíny a minerály
Příchuť: Bez příchutě
Balení: 120 tabs

INN Supravit Multi-vitamín 120 tabs

INN Supplements SupraVit obsahuje ve vodě rozpustné vitamíny B ovlivňující množství fyziologických procesů, mezi nimi fungování nervového systému, syntézu svalových proteinů a uvolňování neurotransmiterů (přenašečů nervových vzruchů). Navíc obsahuje také další vitamíny, jako například životně důležitý vitamín C, jenž může působit též jako účinný antioxidant. V tucích rozpustné vitamíny jsou vitamíny E, D a K a hrají roli v biochemické rovnováze (homeostázi) krve, v metabolismu kostí a v antioxidačních procesech v buněčných membránách.

Vedle mnoha vitamínů tento produkt obsahuje také minerály. Většina minerálů se nachází v množství dostatečném pro 100 % doporučeného denního příjmu a hrají důležitou roli v metabolismu svalů a v mnoha dalších fyziologických pochodech. Pro atleta představují nejdůležitější přínosy správné stahování svalových vláken, antioxidační aktivita a vliv na syntézu endokrinních hormonů.

Návod k použití

Užívejte 1 tabletu denně po jídle zapitou dostatečným množstvím vody. Doporučuje se užívat každý den ve stejnou dobu.

Doporučená denní dávka

1 tableta denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Složení

Uhličitan vápenatý, kyselina askorbová (vitamín C), oxid hořečnatý, hydrogenfosforečnan vápenatý, chlorid draselný, nikotinamid (vitamín B3), fumaran železnatý, acetát D-alpha tokoferolu (vitamínu E), oxid zinečnatý, pantothenan vápenatý, síran manganatý, riboflavin (vitamín B2), hydrochlorid pyridoxinu (vitamínu B6), dusičnan thiaminu (vitamínu B1), síran měďnatý, acetát vitamínu A, kyselina listová, jodid draselný, selenid sodný, biotin (vitamín B7), fytonadion (vitamín K1), cholekalciferol (vitamín D3), kyanokobalamin (forma vitamínu B12).

Upozornění

Není to náhrada vyvážené a různorodé stravy. V případě dlouhodobějšího používání se poraďte se svým lékařem. Nevhodné pro lidi s nemocemi ledvin nebo jater, pro těhotné ženy a pro děti mladší 14 let. Není určeno pro léčení, prevenci nebo diagnózu nemoci. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Produkt skladujte v chladu a v suchu. Nevystavujte vlhkosti nebo přímému slunečnímu svitu.

 

Zpět do obchodu