Zaregistrujte se a získejte zvýhodněné ceny našeho zboží!

Způsoby platby

Dobírka - nejpoužívanejší způsob platby. Peníze za zboží platíte až při převzetí zboží poštovnímu doručovateli (kurýrovi IN-TIME) nebo na pobočce České pošty, popř. výdejního místa služby Zasilkovna.cz, a Uloženka.cz.

Bankovní převod - po obdržení Vaší objednávky Vám zašleme na email objednávku s detailními informace k platbě pomocí bankovního převodu. Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet. Po obdržení platby Vám obratem zboží odešleme a opět pomocí emailu Vás informujeme o odeslání zboží. Při výběru platby bankovním převodem je důležité uvést správně variabilní symbol, abychom platbu byly schopni identifikovat a řádně přiřadili k Vaší objednávce.

Platební karty - velmi pohodlný způsob platby, který umožňuje po on-line odeslání objednávky zboží okamžitou platbu. Po vytvoření objednávky jste přesměrováni na bezpečnou platební bránu banky Unicredit, kde zadáte potřebné údaje. Pokud z Vaší strany dojde k autorizaci platby a transakce je úspěšně provedena, zboží odesíláme nejpozději následující pracovní den. V případě, že zboží není skladem, obratem Vás informujeme o nejbližším možném termínu dodání. Podporujeme bezpečný protokol 3D Secure a žádný z našich pracovníků společnosti nemá přístup k údajům o Vaší kartě, vše je pouze v rukou banky.

Zpět do obchodu