Zaregistrujte se a získejte zvýhodněné ceny našeho zboží!

INN Classic ZMA 120 caps

Doplněk stravy INN Doplňky Classic ZMA obsahuje zinek, důležitý minerál pro udržování testosteronu.
Skladem
Kód: 1549631629338
Značka: INN Supplements
249 Kč 222,32 Kč bez DPH
Kategorie: Vitamíny a doplňky
Typ: Vitamíny a minerály
Příchuť: Bez příchutě
Balení: 120 caps

INN Classic ZMA 120 caps

Doplňky INN Classic ZMA je potravinový doplněk s kombinací tří složek: zinek, hořčík a vitamin B6. Tato kombinace představuje přírodní komplex, který ovlivňuje hladinu testosteronu a oxidační stres. Produkt je vhodný pro ty, kteří zažívají intenzivní fyzickou zátěž, která uvolňuje volné radikály způsobující oxidační stres.

Hlavním účinkem doplňků INN Classic ZMA je jeho vliv na hladiny testosteronu, což pomáhá udržovat jeho koncentraci v krvi. Testosteron je silný mužský pohlavní hormon, který ovlivňuje mnoho fyziologických procesů, včetně růstu svalové hmoty a síly. Kromě výše uvedeného má tento hormon pozitivní účinek na snížení svalového katabolismu a zvýšení syntézy svalových bílkovin a regeneraci tkáně.

Produkt je užitečný ve stravě, která má nízké dávky zinku, zejména v případech intenzivní fyzické námahy. Přidání zinku do každodenní stravy může mít pozitivní vliv na zdraví především u mužů, kteří intenzivně trénují.

Nutriční hodnoty
1 kapsle
PDV
Energy 0kcal 0kcal
Magnesium 150mg 40
Zinc 10mg 100
Vitamin B63 5mg 250

Návod k použití

Užívejte 1 kapsli INN Doplňky Classic ZMA denně s dostatečným množstvím vody těsně před spaním. Doporučeno na lačný žaludek.

Doporučená denní dávka

1 tobolka denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Složení

Oxid hořečnatý, citrát hořečnatý, glukonát zinečnatý, pyridoxinový chlorid, želatina, antiadhezivní činidlo (stearát hořečnatý), antiadhezivní činidlo (oxid křemičitý).

Upozornění

Není náhradou vyvážené a pestré stravy. V případě dlouhodobého používání se poraďte se svým lékařem. Není vhodný pro osoby s onemocněním ledvin nebo jater, těhotné ženy a děti do 14 let. Není určen k léčbě, prevenci nebo diagnostice onemocnění. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Produkt skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte vlhkosti a přímému slunečnímu záření.

Zpět do obchodu