Zaregistrujte se a získejte zvýhodněné ceny našeho zboží!

INN Mega C 1000 120 tabs

Doplněk stravy INN Supplements Mega C obsahuje 1000 mg nejznámějšího vitamínu C.
Skladem
Kód: 1549631174883
Značka: INN Supplements
199 Kč 177,68 Kč bez DPH
Kategorie: Vitamíny a doplňky
Typ: Vitamíny a minerály
Příchuť: Bez příchutě
Balení: 120 tabs

INN Mega C 1000 120 tabs

INN Supplements Mega C 1000 obsahuje vitamín C v 1000mg tabletách. Vitamín C je jedním z ve vodě rozpustných vitamínů a patří k nejdůležitějším antioxidantům v mezibuněčném prostředí. Hlavním úkolem antioxidantu je neutralizovat volné radikály a tak zabránit jakýmkoli buněčným a nebuněčným poškozením, které tyto reaktivní molekuly mohou způsobit.

INN Supplements Mega C 1000 je také důležitý, protože lidské tělo neumí samo syntetizovat vitamín C a proto je nutné získávat ho s potravou nebo v podobě doplňků stravy. Vedle svého antioxidačního efektu hraje důležitou roli při tvorbě kolagenu, proteinu se strukturální rolí v lidském organismu. Nedostatek vitamínu C v minulosti způsoboval kurděje, jež jsou dnes už velmi vzácné.

Sportovní a fitness tréninky výrazně zvyšují tvorbu volných radikálů, proto se doplňky vitamínu C silně doporučují v případě fyzicky aktivních jednotlivců, neboť přispívá ke snížení rozsahu oxidačního stresu a poškození buněk. Vitamín C hraje důležitou roli v těchto opravách a zotavení po intenzivním cvičení. INN Supplements Mega C 1000 obsahuje vitamín C v podobě kyseliny askorbové a je vhodný pro každodenní užívání, zvláště pro lidi, kteří jsou velmi fyzicky aktivní.

Návod k použití

Užívejte 1 tabletu denně po jídle zapitou dostatečným množstvím vody. Bude nejlepší užívat tento doplněk stravy každý den ve stejnou dobu.

Doporučená denní dávka

1 tableta denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Nutriční hodnoty

Nutriční hodnoty
 1 tableta
% DDD
Energetická hodnota 0 kcal 0 kcal
Vitamín C 1000 mg 1250

Složení

Vitamín C (kyselina askorbová), pojivo (mikrokrystalická celulóza), sodná sůl karboxymethylškrobu, sodná sůl kroskarmelózy, lepení zabraňující činidlo (stearan hořečnatý), potah tablet (hypromelóza).

Upozornění

Není to náhrada vyvážené a různorodé stravy. V případě dlouhodobějšího používání se poraďte se svým lékařem. Nevhodné pro lidi s nemocemi ledvin nebo jater, pro těhotné ženy a pro děti mladší 14 let. Není určeno pro léčení, prevenci nebo diagnózu nemoci. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Produkt skladujte v chladu a v suchu. Nevystavujte vlhkosti nebo přímému slunečnímu svitu.

 

Zpět do obchodu