Zaregistrujte se a získejte zvýhodněné ceny našeho zboží!

INN ArthroID PRO 90 caps

Doplněk stravy INN Supplements ArthroID PRO je komplexní kloubní výživa určená k zachování zdraví pohybového aparátu a pojivové tkáně, která neslouží jen jako prevence vůči úrazem, ale pomáhá také obnovovat a regenerovat vaziva, kloubové spoje, chrupavky, brání bolestem a zánětům. Pomáhá prodloužit vitalitu a sílu kloubů, kostí a chrupavek ohrožených námahou, nadměrnou sportovní aktivitou, ale i poraněními a rostoucím věkem.
Skladem
Kód: 6535466182105
Značka: INN Supplements
289 Kč 258,04 Kč bez DPH
Kategorie: Vitamíny a doplňky
Typ: Kloubní výživa
Příchuť: Bez příchutě
Balení: 90 caps

Osteoartróza a bolesti kloubů

Osteoartróza je celosvětově nejběžnější formou artritidy a nejčastější příčinou zdravotního postižení, zejména kvůli bolesti kloubů. Osteoartróza postihuje přibližně 4% populace na celém světě a její prevalence je s věkem výraznější. Klinická osteoartróza je ve skutečnosti přítomna u 14% dospělých ve věku 25+ a 34% ve věku 65+.

Příčina

Osteoartróza je způsobena interakcí rizikových faktorů, jako je věk, pohlaví, obezita, anatomické faktory, svalová slabost a poškození kloubů (sportovní aktivity), jejichž kombinace způsobuje nárůst protizánětlivých markerů a proteáz, které nakonec zprostředkují destrukci kloubů. Na rozdíl od mnoha jiných bolestivých stavů, při nichž se obvykle léčí základní poranění, je osteoartróza onemocněním, které obvykle není vyřešeno.

Řešení

Osteoartróza se často zvládá cvičením, hubnutím, fyzioterapií, farmakologickými intervencemi a operacemi. Lze však zvážit i méně invazivní strategie, jako je suplementace. V nedávné metaanalýze a systematickém přehledu Liu a kolegové [3] spojili většinu studií zkoumajících účinky různých doplňků stravy na léčbu osteoartrózy. Tato studie zahrnovala 69 studií a 20 doplňků, které uváděly mírné snížení bolesti u studií používajících jednotlivě glukosamin, chondroitin, methylsulfonylmethan a kurkumin. I když jsou rozsahy účinků relativně malé, kombinace těchto složek může potenciálně působit synergicky, a tím výrazně zlepšit bolest kloubů. Stejná studie navíc ukázala, že tyto doplňky jsou bezpečné, pokud jsou užívány v doporučeném množství.

Výsledkem je, že na základě současného výzkumu vyvinula společnost INN Supplements vlastní vzorec ArthroID PRO, který kombinuje výše uvedené složky ve správném množství a nabízí synergický účinek v jediném produktu. Účelem tohoto produktu není nahradit primární postupy, jako je fyzioterapie, hubnutí nebo chirurgický zákrok. Může však zmírnit akutní bolesti kloubů často hlášené u pacientů s osteoartritidou a může nabídnout synergický účinek v kombinaci s primárními intervencemi.

Výhody ArthtoID PRO

  • Příznivé účinky na pohybový aparát
  • Chrání, zotavuje a podporuje růst chrupavky kloubu
  • Podporuje silné klouby, kosti a chrupavky
  • Výborně potlačuje bolest
  • Pomáhá při zánětech a otocích
  • Dodává kloubům pružnost a elasticitu

Návod k použití 

Užívejte 1-3 kapsle INN doplňků ArthroID PRO denně po jídle s dostatečným množstvím vody.

Doporučená denní dávka

1-3 kapsle. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Nutriční hodnoty

Nutriční hodnoty
1 dávka (3 caps)
Glukosamin sulfát 999 mg
z toho glukosamin 600 mg
Chondroitin sulfát 450 mg
Metylsulfonylmetan (MSM) 240 mg
Kyselina L-askorbová (Vitamin C) 36 mg
Tumeric (Kurkuna) 240mg
Cissus quandrangularis 150mg
Ginger root extract 30mg
Black Pepper extract 30mg

Složení 

Glukosamin sulfát (měkkýši), chondroitin sulfát, metylsulfonylmetan (MSM), maltodextrin, kapsle (želatina), barvivo (Titanium dioxide ), Chondroitin sulphate, Tumeric, Zázvor, L-ascorbic, Černý pepř,  protispékavý prostředek, oxid křemičitý, vápenaté soli ortofosforečné

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu - vhodná pro sportovce. Skladujte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem.

Alergenové upozornění

Vyrobeno v zařízení, které může také zpracovávat vejce, ořechy, sezam, arašídy, ryby, korýše a pšeničné výrobky.

Zpět do obchodu