Zaregistrujte se a získejte zvýhodněné ceny našeho zboží!

Optimum Creatine - Bez příchutě 634g

Zlepšete svůj výkon a sílu. Optimum Protein Creatine zvyšuje fyzickou výkonnost spojenou s krátkým vysoce intenzivním tréninkem. 100% čistý mikronizovaný kreatin monohydrát, který podporuje růst svalové hmoty , sily a zlepšení výkonu. Suplement pro náročné cvičence, kteří chtějí se nachází v objemové přípravě a chtějí podpořit tvorbu svalové hmoty. Pokud dodáváte tělu kreatin, zvyšujete ve svém tréninku možnost navýšit počet o 1 - 2 opakování. Chcete-li být větší, silnější a rychlejší, kreatin je pro Vás správným doplňkem stravy. Kreatin monohydrát pomáhá tělu produkovat vyšší hladiny ATP, což je chemická látka potřebná pro efektivní výrobu svalové hmoty.

Skladem
Kód: 5060245605403
949 Kč 847,32 Kč bez DPH
Kategorie: Aminokyseliny, BCAA a EAA
Typ: Kreatin
Příchuť: Bez příchutě
Balení: 317g

Optimum Creatine - Bez příchutě (634g)

Kreatin je základním zdrojem energie pro svalovou kontrakci. Jeho pravidelnou konzumací se zvyšuje hlavně svalová síla a objem svalstva. Kreatin pomáhá rychleji zlepšit fyzickou kondici, nabrat svalovou hmotu a výrazně zlepšit regeneraci. Pro zvýšení efektivnosti doporučujeme používat v tzv. kreatinových cyklech. Vhodné pro sportovce a osoby při zvýšeném tělesném výkonu. Rozpustný nápoj v prášku obsahující 3,4 g 100% čistého kreatinu monohydrátu, který je neutrální chuti a bez nečistot. Bez dopingu.

V bodech

  • 3000 mg kreatinu
  • Čistý a mikronizovaný kreatin monohydrát
  • Bez plnidel a aditiv
  • Podporuje růst svalové hmoty

Nutriční hodnoty

Nutriční hodnoty
 100 g
 1 porce (3,4 g)
energetická hodnota 0 kJ/0 kcal 0 kJ/0 kcal
kreatin monohydrát 100 g 3,4 g
- z toho kreatin 88 g 3 g

Složení

Kreatin monohydrát

Doporučené dávkování

  • Smíchejte 1 odměrku (3,4 g) Creatine  (ve 240-350ml vody) nebo s tréninkovým či energetickým nápojem a konzumujte před během či bezprostředně po tréninku
  • Denní dávka je 3,4 g 

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 22 °C, chraňte před slunečním zářením a mrazem. Může obsahovat alergeny z ořechů, lepku, mléka, vajec, sóji a arašídů.

Zpět do obchodu