Zaregistrujte se a získejte zvýhodněné ceny našeho zboží!

INN Simply Creatine Práškový - Neutrální 500g

Doplněk stravy INN Supplements Simply Creatine obsahuje čistý monohydrát kreatinu , který pomáhá při obnově zásob svalové ATP.
Skladem
Kód: 6535879436208
Značka: INN Supplements
559 Kč 499,11 Kč bez DPH
Kategorie: Stimulanty, Energizéry a Shoty
Typ: Kreatin
Příchuť: Neutrální
Balení: 500g

INN Simply Creatine Práškový - Neutrální (500g)

INN  Supplements Simply Creatine Powder je doplněk stravy, který obsahuje 100 % čistý monohydrát kreatinu . Kreatin je jistě jeden z nejvíce studovaných léků ve sportu , protože je to velmi důležitý doplněk již z osmdesátých let minulého století Hlavní vlastností kreatinového efektu je regenerace a zvýšená koncentrace použitého fosfátu kreatinu. S pomocí enzymů v játrech se syntetizuje kreatin do fosfátu kreatinu , který pak putuje do buněk kosterního svalstva . Je zvláště důležité pro fosforylaci výsledného ADP, což jsou molekuly vytvořené ze známého ATP, a tedy důležité pro re-formaci adenosintrifosfátu (ATP).

ATP je molekula bohatá na energii, která je hlavním zdrojem energie pro intenzivní a časově krátké svalové napětí. INN  Supplements Simply Creatine Powder vám může pomoci provádět velmi intenzivní cvičení s menším úsilím a se zvýšenou opakovatelností takového cvičení, protože zvyšuje zásoby kreatin fosfátu. Kromě toho může podporovat anabolické prostředí ve svalových buňkách, protože pomáhá zvyšovat intracelulární tekutinu.

Kreatin obsažený v INN Supplements Simply Creatine Powder je jedním z nejvíce osvědčených a bezpečných doplňků, které vám při správném použití pomohou při dosahování požadovaných výsledků a cílů.

Dávkování

Užívejte jednu čajovou lžičku (3-5 g) INN Supplements Simply Creatine Powder přibližně 20 minut před cvičením s dostatečným množstvím vody (300 ml).

5 g. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Nutriční hodnoty

Nutriční hodnoty
 v 5 g
ve 100 g
Energetická hodnota 0 kcal 0 kcal
Monohydrát kreatinu 5 g 100 g

Složení

Monohydrát kreatinu

Upozornění

Není náhradou vyvážené a pestré stravy. V případě dlouhodobého užívání se poraďte se svým lékařem. Není vhodný pro osoby s onemocněním ledvin nebo jater, těhotné ženy a děti do 14 let. Není určen pro léčbu, prevenci nebo diagnostiku onemocnění. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Výrobek skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte vlhkost a přímé sluneční světlo.

Zpět do obchodu