Zaregistrujte se a získejte zvýhodněné ceny našeho zboží!

INN 100% Pure Glutamine Recovery - Neutrální 500g

INN Supplements 100% Pure Glutamine Recovery obsahuje čistou aminokyselinu L- glutamin.
Skladem
Kód: 6535091636202
Značka: INN Supplements
369 Kč 329,46 Kč bez DPH
Kategorie: Stimulanty, Energizéry a Shoty
Příchuť: Neutrální
Balení: 500g

INN 100% Pure Glutamine Recovery - Neutrální 500g

L-glutamin je nejběžnější aminokyselina v lidském těle, která se podílí na velkém počtu reakcí a metabolických procesů. To znamená, že s intenzivním a pravidelným cvičením je velká spotřeba těchto aminokyselin, které umožňují práci svalů. Přidání L-glutaminu může přispět ke zlepšení regenerace svalových vláken po tréninku a pomáhá vytvářet optimálnější prostředí pro různé sporty, protože může stimulovat tvorbu nových svalových vláken nebo fungovat jako antikatabolismus. Zajímavé je, že u některých sportovců s nadměrným cvičením zjistili, že v baze aminokyselin jsou nízké hladiny L-glutaminu.

Některé studie navíc jasně ukazují zapojení těchto proteinů do imunitního systému. L-glutamin se často používá ve zdravotnických zařízeních po různých chirurgických zákrocích. Doplněk stravy INN Supplements 100% Pure Glutamine Recovery má kromě vlivu na pozitivní bilanci dusíku v těle, která pomáhá udržet stávající svalovou hmotu, také významný vliv na zlepšení funkce imunitního systému lidského organismu.

  • čistá aminokyselina L-glutamin
  • bez přídavku jiných látek
  • bez chuti
  • mikronizovaný prášek pro lepší rozpustnost

Návod k použití 

Užívejte po tréninku jednu čajovou lžičku (5 g) INN Supplements 100% Pure Glutamine Recovery  s dostatečným množstvím vody (300 ml). 

Doporučená denní dávka

5-10 g. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Nutriční hodnoty 

Nutriční hodnoty
 v 5 g
 ve 100 g
Energetická hodnota 0 kcal 0 kcal
L-glutamin 5 g 100 g

Složení

L-glutamin

Upozornění

Není náhradou vyvážené a pestré stravy. V případě dlouhodobého užívání se poraďte se svým lékařem. Není vhodný pro osoby s onemocněním ledvin nebo jater, těhotné ženy a děti do 14 let. Není určen pro léčbu, prevenci nebo diagnostiku onemocnění. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Výrobek skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte vlhkost a přímé sluneční světlo.

Zpět do obchodu